PRODUKTY
POWIĄZANE

  Farba  Metal Efekt (Różne efekty) Farba Metal Efekt (Różne efekty) Farba dekoracyjna WERNIKS Farba dekoracyjna WERNIKS Grunt Uniwersalny Grunt Uniwersalny Impregnat Akrylowy Impregnat Akrylowy

BETON EFEKT

BETON EFEKT to łatwe do wykonania pokrycie dekoracyjne, nadające ścianom efektowny wygląd  betonu architektonicznego. Zaletą produktu jest łatwość wykonania oraz duża wydajność (około 1 kg/m2), gwarantująca nowoczesny, piękny i trwały efekt, przy stosunkowo niskich kosztach. Dowolność w kształtowaniu struktury powierzchni sprawia, że jej ostateczny wygląd jest niepowtarzalny i dostosowany do indywidualnych upodobań każdego.

 

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.

Zastosowanie

BETON EFEKT przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i inne. Do stosowania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Właściwości

- produkt gotowy do użycia;

- wodorozcieńczalny;

- bezpieczny w stosowaniu;

- łatwy w aplikacji i obróbce;

- bardzo wydajny;

- po zabezpieczeniu powierzchni farbą dekoracyjną WERNIKS - wodoodporny i zmywalny

Szczegółowy opis produktu oraz zasady zasady bezpiecznego stosowania znajdują sie w Karcie Technicznej oraz w Karcie Charakterystyki (dokumenty do pobrania poniżej)

Dokumenty do pobrania