PRODUKTY
POWIĄZANE

Grunt Uniwersalny Grunt Uniwersalny

Beton Efekt seria ITALIA

Seria ITALIA to nowa odmiana kolorystyczna popularnego i sprawdzonego produktu EUROPUTZ - BETON EFEKT.  Podążając za zmieniającymi się trendami w technikach dekoratorskich oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy tą właśnie paletę barw z nadzieją, że prezentowana kolorystyka trafi w gust każdego z Państwa.

Beton Efekt - „Seria Italia” naszej produkcji, pod względem struktury, kolorystyki oraz jakości jest bliźniaczy z produktem dostępnym w sieci jednego z największych marketów budowlanych w Polsce. Dotyczy to również innych produktów pozwalających uzyskać efekt betonu lub trawertynu.

Dlaczego?

Ponieważ jesteśmy prekursorem w produkcji tych materiałów dekoracyjnych na rynku polskim. Ich receptura i technika wykonania została opracowana w naszej firmie oraz wyłącznie tu były one produkowane w pierwszych trzech latach istnienia na rynku.

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.


 

Wszelkie informacje dotyczące produktu, dokumenty techniczne jak również technika wykonania, są identyczne jak przy produkcie BETON EFEKT.

Aby uzyskać informacje o produkcie lub pobrać dokumentację techniczną, proszę kliknąć link: OPIS PRODUKTU I DOKUMENTY DO POBRANIA

Aby zapoznać się z techniką wykonania, proszę kliknąć link: TECHNIKA WYKONANIA

UWAGA:

Do wykonania dekoracji przy użyciu tego produktu należy postępować jak przy wykonywaniu efektu "A"- w celu osiągnięcia efektu podstawowego lub efektu "B"- w celu osiągnięcia efektu z tzw. "przypaleniami" (widoczne po kliknięciu  linku "Technika wykonania" powyżej)

Dokumenty do pobrania