PRODUKTY
POWIĄZANE

Beton Efekt XS

BETON  XS, to łatwe do wykonania pokrycie dekoracyjne nadające ścianom efektowny wygląd betonu architektonicznego . Zaletą produktu jest duża wydajność gwarantująca nowoczesny, piękny i trwały efekt przy stosunkowo niskich kosztach. Dowolność w kształtowaniu struktury powierzchni sprawia, że jej ostateczny wygląd jest niepowtarzalny i dostosowany do indywidualnych upodobań każdego klienta.

Zastosowanie

BETON XS przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak: tynki cementowe i cementowo-wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i inne, po ich wcześniejszym przygotowaniu/

 

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.

Właściwości

- produkt gotowy do użycia !

- wodorozcieńczalny

- bezpieczny w stosowaniu

- łatwy w aplikacji

- ekologiczny

- bardzo wydajny 0,9 kg/m2

- zmywalny

- dostępny w różnych odcieniach szarości

Beton można aplikować jedną lub dwie warstwy, jeden lub więcej kolor, mokre na mokre albo kolor na kolor.

Dokumenty do pobrania