PRODUKTY
POWIĄZANE

Beton Efekt XXL

BETON EFEKT  XXL, to nowa odmiana popularnego i sprawdzonego produktu EUROPUTZ - BETON EFEKT, charakteryzująca się grubą strukturą. Została stworzona dla uzyskania powierzchni o bardziej surowej, ostro zarysowanej fakturze w stosunku do produktu standardowego.

Produkt wewnętrzny czyli mało szkodliwy i bardzo ekologiczny.

Beton EFEKT  wyprodukowano z naturalnych surowców, paroprzepuszczalny.

Nasze produkty celowo dzielimy i sprzedajemy osobno jako produkty do wnętrz i na zewnątrz ze względu na konieczność stosowania w produktach zewnętrznych związków chemicznych chroniących powłoki przed destrukcyjnym działaniem warunków atmosferycznych, a które zastosowane wewnątrz mogłyby szkodzić Państwa zdrowiu.

Zastosowanie

BETON EFEKT przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i inne. Do stosowania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

 

Szczegółowy opis produktu oraz zasady zasady bezpiecznego stosowania znajdują sie w Karcie Technicznej oraz w Karcie Charakterystyki (dokumenty do pobrania dołączone są do produktu Beton Efekt/Opis produktu/Dokumenty do pobrania - Otwórz link)

 

 

Właściwości

- produkt gotowy do użycia

- wodorozcieńczalny

- bezpieczny w stosowaniu

- łatwy w aplikacji

- ekologiczny

- wydajny 2,2 kg m2)

- zmywalny po wcześniejszym zabezpieczeniu  Werniksem

- dostępny w różnych odcieniach szarości

 

 

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.

Dokumenty do pobrania