PRODUKTY
POWIĄZANE

Farba dekoracyjna WERNIKS Farba dekoracyjna WERNIKS GRUNT Uniwersalny. GRUNT Uniwersalny. Impregnat Akrylowy Impregnat Akrylowy

Farba Betonowa

Farba Betonowa to farba strukturalna pozwalająca na samodzielne wykonanie w prosty sposób nowoczesnej dekoracji ścian, będącej imitacją surowego betonu architektonicznego. Produkt został opracowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu prac dekoratorskich i zagwarantowaniu uzyskania bardzo profesjonalnego efektu dekoracyjnego nawet przez osobę nie posiadającą doświadczenia w prowadzeniu prac budowlanych - wystarczy uważnie przeczytać instrukcję wykonania zaprezentowaną na podstronie „Jak zrobić”. Wykonawca może kształtować fakturę powierzchni w dowolny wymyślony przez siebie sposób i przy użyciu prostych narzędzi oraz podręcznych przedmiotów. Uzyskana w ten sposób dekoracja będzie niepowtarzalna i odzwierciedlać będzie pomysłowość wykonawcy. W galerii produktu prezentujemy przykładowe efekty dekoracyjne uzyskane w ten właśnie sposób. Zapewniamy, że uzyskane efekty są autentyczne i nie zastosowano przy ich prezentacji żadnych technik poprawy zdjęć (jak np. Photoshop). Należy jednak pamiętać, że zamieszczanie zdjęć na stronie internetowej pociąga za sobą konieczność zmniejszenia ich rozdzielczości, dlatego w celu indywidualnej, pełnej oceny proponowanych efektów dekoracyjnych, możemy przesłać Państwu prezentację tych samych efektów w rozdzielczości, z jaką zdjęcia zostały wykonane. W tym celu wystarczy tylko skontaktować się z nami na logistyka@europutz.pl

Odcienie produktu można wybrać spośród kolorów standardowych (paleta kolorów standardowych w zakładce "GALERIA" lub na zamówienie - wiele innych.

 

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.

 

Produkt dostępny w sprzedaży w opakowaniach 1kg, 7,5 kg oraz 15 kg.

Zastosowanie

Farba betonowa przeznaczona jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i inne. Do stosowania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Właściwości

- produkt gotowy do użycia;

- wodorozcieńczalny;

- bezpieczny w stosowaniu;

- łatwy w aplikacji i obróbce;

- bardzo wydajny;

Dokumenty do pobrania