PRODUKTY
POWIĄZANE

Impregnat Akrylowy Impregnat Akrylowy

Farba Elewacyjna z silikonem

Europutz Farba Elewacyjna z silikonem jest wodorozcieńczalną, matową farbą produkowaną na bazie żywicy styrenowo-akrylowej, z dodatkiem żywicy silikonowej i silikonowych środków hydrofobowych. Farba charakteryzuje sie bardzo wysoką odpornością na szorowanie na mokro oraz niską absorpcją i przepuszczalnością wody. Produkowana jest w kolorze białym oraz standardowo w kolorach wg wzornika EUROPUTZ COLOR 200. Na indywidualne zamówienie może być również sporządzona w kolorach określonych przez klienta. Dostępna w opakowaniach 5l. i 10 l.

Zastosowanie

Farba przeznaczona jest głównie do malowania elewacji budynków a takze innych powierzchni budowlanych na zewnątrz budynków. Właściwym podłożem dla farby są w szczególności: beton, cegła, tynki cementowe i cementowo wapienne, strukturalne tynki mineralne oraz na bazie spoiw syntetycznych itp.

Właściwości

Szczegółowe informacje dotyczące produktu i zasad jego bezpiecznego stosowania znajdują się w karcie technicznej i w karcie charakterystyki (dokumenty do pobrania poniżej)

Dokumenty do pobrania