PRODUKTY
POWIĄZANE

Efekt DESKI Farba TRAWERTYN

Efekt DESKI Farba TRAWERTYN to produkt pozwalający na samodzielne wykonanie w prosty sposób eleganckiej dekoracji ścian, będącej imitacją DESKI. Produkt został opracowany z myślą o maksymalnym uproszczeniu prac dekoratorskich i zagwarantowaniu uzyskania bardzo profesjonalnego efektu dekoracyjnego, nawet przez osobę nie posiadającą doświadczenia w prowadzeniu prac budowlanych - wystarczy uważnie przeczytać instrukcję wykonania.

 

Do zaoferowania mamy odcienie szarości oraz na zamówienie - wiele innych kolorów. Produkt dostępny w sprzedaży w opakowaniach 7,5 kg i 15 kg.

Zastosowanie

Efekt DESKI ZRÓB TO SAM przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i inne. Do stosowania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.

Właściwości

- produkt gotowy do użycia;

- wodorozcieńczalny;

- bezpieczny w stosowaniu;

- łatwy w aplikacji i obróbce;

- bardzo wydajny;

- po zabezpieczeniu powierzchni farbą dekoracyjną WERNIKS - wodoodporny i zmywalny

 

Dokumenty do pobrania