PRODUKTY
POWIĄZANE

GRUNT Uniwersalny. GRUNT Uniwersalny.

Beton Look - Stiuk Betonowy

STIUK BETONOWY to produkt pozwalający na uzyskanie wielu odcieni szarości na dekorowanej powierzchni przy użyciu tylko jednego materiału. Efekt końcowy, to efekt bardzo gładkiego betonu, wyglądem zbliżonego do stiuku. Prosty zestaw narzędzi oraz uważne przeczytanie instrukcji wykonania wystarczy, aby osiągnąć piękny i nowoczesny wygląd powierzchni. W zależności od techniki wykonania, możemy uzyskać efekt matowy lub delikatnego połysku. Cechą charakterystyczną Stiuku Betonowego jest wyjątkowo wysoka wydajność – ok. 0,5 kg/m2 przy nakładaniu jednej warstwy. Do zaoferowania mamy 3 standardowe odcienie szarości oraz na zamówienie – wiele innych. Produkt dostępny w sprzedaży w opakowaniach 1 kg, 7,5 kg oraz 15 kg.

 

Prezentowane przez nas efekty dekoracyjne możliwe są do uzyskania z zachowaniem deklarowanej wydajności produktu pod warunkiem, że wykonywane są zgodnie z zaleceniami (instrukcje, filmy, zdjęcia) zamieszczonymi w zakładce „Jak Zrobić”.

Inny niż sugerowany sposób wykonania jest również dopuszczalny, jednak uzyskane efekty oraz wydajność produktu mogą różnić się od prezentowanych przez producenta.

Zastosowanie

STIUK BETONOWY przeznaczony jest do cienkowarstwowego nakładania na wszystkie typowe, równe i nośne podłoża budowlane, jak tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, płyty OSB i inne. Do stosowania wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Właściwości

- produkt gotowy do użycia;

- wodorozcieńczalny; 

- bezpieczny w stosowaniu;

- łatwy w aplikacji i obróbce;

- bardzo wydajny (ok. 0,5 kg/m2 na jedną warstwę)

Dokumenty do pobrania