PRODUKTY
POWIĄZANE

Lakier z brokatem - zestaw i Pasta brokatowa

Lakier z brokatem do dekoracji ścian, pozwalający na uzyskanie równomiernie rozłożonego brokatowego refleksu na całej dekorowanej powierzchni. 

Dostępne na rynku produkty dekoracyjne tego typu przysparzają wiele problemów z równomiernym rozprowadzaniem płatków brokatu na gładkiej ścianie, co w znacznym stopniu przyczynia się do pogorszenia estetyki wykonanej dekoracji. Nasz zestaw dekoracyjny, składający się z dwóch produktów,  pozwala na uzyskanie jednorodnej pod względem kolorystycznym powierzchni  z równomiernie rozłożonym refleksem brokatowym. Jako produktu  bazowego służącego do nadania ścianie pożądanej kolorystyki oraz delikatnej faktury ułatwiającej równomierne rozprowadzenie płatków brokatu używamy znajdującej się w zestawie farby lateksowej w odmianie RUSTICO, natomiast efekt refleksów brokatowych uzyskujemy pokrywając  tak przygotowaną ścianę farbą dekoracyjną WERNIKS ze złotym  (PEARL) lub srebrnym (DIAMOND) brokatem. Dla uzyskania wyłącznie brokatowego efektu (bez nadawania ścianie innej kolorystyki) lub urozmaicenia wystroju motywami dekoracyjnymi, polecamy Państwu pastę brokatową. Jest to skoncentrowana, gotowa do użycia odmiana lakieru brokatowego.

Zastosowanie naszego produktu zaoszczędzi Państwu pracy i rozczarowań z powodu niesatysfakcjonującego efektu dekoracyjnego.

Zastosowanie

Lakier z brokatem - zestaw oraz pasta brokatowa przeznaczone są głównie do malowania ścian i elementów wyposażenia wnętrz - zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i w obiektach użyteczności publicznej, w tym w placówkach służby zdrowia, kulturalno-oświatowych, placówkach penitencjarnych i innych. Właściwym podłożem dla farb są w szczególności: tynki cementowe i cementowo-wapienne, tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, podłoża pokryte szpachlami i gładziami budowlanymi itp.

Właściwości

- łatwe, równomierne rozprowadzanie brokatu;

- gotowy do użycia;

- wysoce odporny na szorowanie na mokro

- wymagana ilość warstw: RUSTICO - 2, WERNIKS z brokatem - 1, pasta brokatowa - 3

- wydajność: RUSTICO - ok. 150 ml/m2(na dwukrotne malowanie), Werniks z brokatem -

  ok.50g/m2 (jednokrotne malowanie), pasta brokatowa - ok. 150g/m2 (trzykrotne malowanie)


Dokumenty do pobrania